Jūs esate čia: Pradžia » Pritaikymo sritys » Žemės ūkiui » Klausimų sąrašas

Ar „Frisomat“ bendrovė gali įrengti mano statinyje papildomas grindis?

„Frisomat“ bendrovė gali įrengti jūsų pastogėje "Mezzanine" antro aukšto sistemą. Ši sistema stovi ant plieninių kolonų, išdėstytų keturių metrų intervalu, todėl padvigubėja laisvos vietos plotas. Tai naudinga norint saugoti papildomus produktus, pvz., grūdus arba trąšas. Ji taip pat galima naudoti laikymui žemės ūkio ir sodininkystės paskirties mašinų dalims.

 

  • Plieno konstrukcijų "Mezzanine" antro aukšto sistema


Pastatysime jūsų pastogėje "Mezzanine" antro aukšto sistemą, pagamintą iš to paties tvirto šaltai valcuoto plieno, kaip ir likusioji statinio dalis. Pastatysime ją taip pat greitai ir bus patvari, su cinkuoto plieno laiptais, taip pat pakopomis ir turėklais bet kurioje pusėje.

 

  • Daugiau vietos

Jūsų "Mezzanine" antro aukšto sistema yra atspari 300 kg/m² apkrovai. Po ja taip pat galite laikyti prekes arba žemės ūkio techniką, kadangi turite beveik tris metrus laisvos vietos.

 

  • Tvirtas bokštas ant didelių kolonų


Reikia „Mezzanine“ antro aukšto sistemos, kuri galėtų išlaikyti ypač dideles apkrovas? Jei taip, „Frisomat“ bendrovė siūlo karštai valcuoto plieno "Mezzanine" antro aukšto sistemą su iš anksto nudažytomis cinkuoto plieno plokštėmis. Tuomet jūsų statinyje įrengtas "Mezzanine" antro aukšto sistema galės išlaikyti didžiausias apkrovas.