Klausimų sąrašas

Reikalavimai statybų aikštelei

Kokie reikalavimai keliami mano plieno konstrukcijų statinio statybos aikštelei?

Jūsų statybų aikštelė turi būti išlyginta ir sutvirtinta. Pamatai, ant kurių statysime jūsų statinį, turi išlaikyti apkrovą, nustatytą bandomojo gręžinio ataskaitoje. Jums nereikia kloti jokio asfalto arba betono. Jau esate pakloję betonines grindis? Jei taip, be problemų pastatysime jūsų statinį ant jų.

Taip pat turite suteikti patogią prieigą prie aikštelės mūsų statybininkams ir jų autokranui. Būsimo statinio vietoje ir vieno metro atstumu aplink ją, neturi būti jokių kliūčių. Taip pat turi nebūti jokių kliūčių dviejų metrų aukštyje nuo žemės.

Kaina bei nuoma

Kiek kainuos mano „Frisomat“ plieno konstrukcijų pramoninės paskirties statinys?

„Frisomat“ bendrovė siūlo standartinius statinius už žemą kainą. Mūsų ypatinga gamybos ir statybos sistema pasižymi minimaliomis plieno, transporto ir darbo sąnaudomis. Tai garantuoja didelę vertę už pinigus.

Galutinė jūsų plieno konstrukcijų statinio kaina priklausys nuo jo dydžio ir detalių, kurias galite pasirinkti pagal savo įmonės ir pramonės poreikius. Štai kodėl „Frisomat“ bendrovė atlieka kiekvieno plieno konstrukcijų statinio skaičiavimus atskirai, priklausomai nuo plieno sąnaudų (priklausomai nuo statinio dydžio ir stogo nuolydžio) ir detalių (pavyzdžiui, "Mezzanine" antro aukšto sistemos arba didelių vartų).

Ar galiu išsinuomoti iš „Frisomat“ bendrovės pramoninės paskirties plieno konstrukcijų statinį?

Taip, galite trumpam išsinuomoti plieno konstrukcijų statinį iš „Frisomat“ bendrovės – nuo šešių mėnesių mažą statinį, metams didesnį plieno konstrukcijų statinį. Galite pasirinkti išsinuomotinų statinių tipą:

plieno konstrukcijų sandėlį su apskritu stogu, 7,6 metrų pločio ir 3,8 metrų aukščio
plieno konstrukcijų sandėlį su apskritu stogu, 7,6 metrų pločio ir 3,8 metrų aukščio
plieno konstrukcijų sandėlį su apskritu stogu, 7,6 metrų pločio ir 3,8 metrų aukščio
plieno konstrukcijų sandėlį su dvišlaičiu stogu, 15 metrų pločio ir 4 metrų aukščio

Frisomat statybos terminai

Kaip greitai „Frisomat“ bendrovė gali pastatyti plieno konstrukcijų statinį?

„Frisomat“ bendrovė garantuoja greitą gamybą ir statybą. Jūsų plieno konstrukcijų statinys bus pastatytas vos per kelias savaites arba mėnesius. Tokią spartą pasiekti leidžia tai, kad mes naudojame šaltai valcuotą ir cinkuotą plieną. Jis reikalauja mažiau apsauginių dangų, todėl greičiau paruošiamas. Turime septynis standartinius statinių tipus, todėl projektavimo, gamybos ir statybos darbai atliekami pagal nustatytą ir žinomą eigą.

Tai reiškia, kad „Frisomat“ bendrovė kontroliuoja visą gamybos procesą. Kadangi nėra jokių netikėtų tarpinių etapų, viskas vyksta labai sklandžiai. Taip pat ir jūsų plieno konstrukcijų statinio statybos darbai, kadangi jiems pakanka dviejų statybininkų ir autokrano. Plieno konstrukcijų profiliai surenkami labai greitai, kadangi visi komponentai puikiai dera.