Jūs esate čia: Pradžia » Frisomat » Privilegija

Visada novatoriški

Plieninių pastatų tyrėjai


Koks yra pirmasis klausimas, kurį jums užduos „Frisomat“? Kam jums reikalinga erdvė? To reikia, kad būtų galima apibrėžti plieninio pastato dydį ir modelį. Tai reiškia, kad jūs užsisakysite ne daugiau nei jums reikia. Taigi mes mąstome kartu su jumis. Be to, mūsų tyrėjai toliau tęsia savo darbą, nuolat tobulindami mūsų pastatus:

 

Tyrimai yra kertinis akmuo

Sumanus mūsų plieninių pastatų konstrukcijų principas yra- nuolatinių tyrimų rezultatas. Pastatus tobulinantys mūsų inžinieriai ,savo brėžiniuose detaliai pavaizduoja kiekvieną komponentą.

 

Bandymai – pažangus kokybės užtikrinimas

Bendradarbiaudami su Leveno katalikiškuoju universitetu, mūsų ekspertai nuolat išbando gaminamų komponentų patvarumą mūsų Inovacijų centre. Taip mes galime užtikrinti, kad pastatai iš plieno lengvai atlaikys visas oro sąlygas ir tarnaus ilgą laiką.

 

Su ateities perspektyvomis susiję tyrimai ir plėtra

„Frisomat“ ne be pagrindo save vadina „plieninių pastatų inovatoriumi“: mūsų dabartiniai pastatai iš plieno yra gerokai pralenkę laiką. Tai neabejotina tiesa kalbant ir apie ateities pastatus. Mūsų inžinieriai nepaliaujamai dirba, optimizuodami produktų asortimentą.

 

Susipažinkite su mūsų konstrukcijų sistemomis