Autorystės teisės

TEISINIS PAREIŠKIMASŠi svetainė priklauso bendrovei „Frisomat“, registruotai pagal Belgijos įstatymus, kurios registruotasis adresas yra Stokerijstraat 79, 2110 Vijnegemas, Belgija, registracijos numeris 0418.117.411, „RPR Antwerp“, „Frisomat“ produktus Europoje platinančių įmonių grupės vardu.

1. Intelektinė nuosavybė
Visa šioje svetainėje pateikta informacija yra intelektinė įmonės „Frisomat“ nuosavybė. Šios informacijos negalima kopijuoti arba platinti daugiau, nei to reikia norint peržiūrėti ją internete. Svetainėje pateiktą informaciją galite atsispausdinti ir naudoti asmeninėms reikmėms.

2. Nuorodos į svetainę
Jei norite naudoti nuorodą į svetainę, ji turi nukreipti į pradinį „Frisomat“ svetainės puslapį.

3. Duomenų apsauga
„Frisomat“ rūpestingai ir su reikiama pagarba naudoja jūsų asmeninius duomenis ir gerbia kiekvieno asmens, apsilankančio „Frisomat“ svetainėje, privatumą. Ši nuostata apibrėžia, kokią informaciją „Frisomat“ gali rinkti svetainėje ir kaip ją gali naudoti.

3.1. Asmeniniai duomenys
„Frisomat“ nerenka jokių asmenį identifikuojančių duomenų (tokių kaip vardas, adresas, telefono numeris ar elektroninio pašto adresas) (toliau – „Asmeniniai duomenys“) išskyrus atvejus, kai tokie duomenys pateikiami savanoriškai. Jei įmonei „Frisomat“ pateiksite savo asmeninius duomenis, jie bus naudojami rinkodaros tikslais, rinkos tyrimams, pardavimo duomenims sekti ir tam, kad įmonė galėtų su jumis susisiekti. „Frisomat“ taip pat gali atskleisti šiuos duomenis kitoms tarptautiniam įmonių tinklui priklausančioms įmonėms („Frisomat Group“), o taip pat „Frisomat“ atstovams ir agentams, kurie šią informaciją naudos tik pirmiau nurodytais tikslais. Jei daugiau informacijos gauti nebenorite, atsiųskite elektroninį laišką adresu baltic@frisomat.com

3.2. Automatiškai renkama asmens neidentifikuojanti informacija
Kai kuriais atvejais mes apie jus galime rinkti informaciją, kuri nėra laikoma asmenį identifikuojančia informacija. Tokios informacijos pavyzdys galėtų būti jūsų naudojamos naršyklės tipas, kompiuteryje įdiegtos operacinės sistemos tipas, svetainės, iš kurios buvo prisijungta, domeno vardas.

3.3. Informacija, kurią galime automatiškai talpinti jūsų standžiajame diske
Jums besilankant mūsų svetainėje mes galime išsaugoti tam tikrą informaciją jūsų kompiuteryje. Ši informacija bus slapuko (angl. cookie) ar panašaus failo pavidalu ir padės mums aptarnauti jus dar geriau. Pavyzdžiui, slapukai leidžia mums geriau pritaikyti savo svetainę arba reklamą jūsų poreikiams ir prioritetams. Su daugeliu interneto naršyklių slapukų failus galima ištrinti iš jūsų kompiuterio standžiojo disko, užblokuoti visus slapukų failus arba prieš juos išsaugant kompiuteryje gauti įspėjimą. Norėdami apie tai sužinoti daugiau, skaitykite savo naršyklės instrukcijas arba pasinaudokite pagalbos funkcija savo kompiuteryje.

3.4. Kur kreiptis
Jei savo asmeninius duomenis pateikėte įmonei „Frisomat“ ir norėtumėte šią informaciją pataisyti arba ištrinti iš mūsų registrų, arba jei norite sužinoti, kokią informaciją apie jus mes turime, galite susisiekti su vietos „Frisomat“ pardavimo atstovu (žr. adresų sąrašą). Jei norite, nurodytu adresu galite nusiųsti laišką arba elektroninį laišką su prašymu pateikti norimą informaciją. Stengsimės kuo greičiau atsakyti į jūsų prašymą.

4. Teisė ir jurisdikcija
Svetainė sukurta ir administruojama pagal Belgijos įstatymus. Sprendžiant nesutarimus, susijusius su šia svetaine, taikomi Belgijos įstatymai, o išimtinės jurisdikcijos teismu bus laikomas Antverpeno teismas.