Jūs esate čia: Pradžia » Architektams » Inžinerija

Vidaus ižinerija

„Frisomat“ inžinieriai suprojektuos ir apskaičiuos plienines konstrukcijas jums. Jie viską atliks glaudžiai bendradarbiaudami su jumis, architektu. Taip galėsite pasiūlyti savo klientams visą paslaugų paketą.

Taip dirbant, atsiranda papildoma nauda:

  • Greitis – kasdien papildome savo milžinišką plieninių konstrukcijų duomenų bazę nauja informacija. Tūkstančiai galimybių, apskaičiuotų iki paskutinės smulkmenos, kurias galima paleisti iš karto. Nereikia nė sakyti, kad nuolatos pildome savo duomenų bazę naujomis konstrukcijomis ir keičiame nusistovėjusius standartus.

 

  • Didesnis universalumas– ar norėtumėte savo poreikiams pritaikyto pastato? Jokių problemų. Viskas sukurta taip, kad mūsų unikali „Meccano“ sistema pasitarnautų šiuo reikalu. Galimų derinių variantų – begalybė.

 

  • Naujos žinios – Mūsų aukštos kvalifikacijos inžinieriai dirba tik su plonomis šaltojo valcavimo plieninėmis konstrukcijomis. Jie yra puikiai susipažinę su medžiagomis ir jų galimybėmis. Be to, glaudžiai bendradarbiaujame su KU Leuven universitetu bei Tomo Moro koledžu mokslinių tyrimų ir plėtros srityse. Taip pat džiaugiamės, galėdami būti partneriais jūsų tiriamajame projekte.

 

  • Reglamentų laikymasis – Apskaičiuojame natūraliai atsirandančias apkrovas pagal galiojančius statybų kodeksus bei stengiamės laikytis visų vietinių, europinių ir tarptautinių standartų. Intensyvi tarptautinė patirtis leidžia mums tapti tikrais savo srities ekspertais.

 

  • Speciali programinė įranga – Mūsų naudojamą „Strengs“ programinę įrangą susikūrėme patys būtent mūsų pastatų sistemai. Ją tvirtina ir akredituoja išorinė inspektavimo tarnyba. Taip pat naudojame „Solidworks“ – tarptautinę etaloninę statybų pramonės programinę įrangą, projektuojant plieno konstrukcijas trimatėje erdvėje. „SCIA“ programinę įrangą naudojame, atlikdami detalius pastato skaičiavimus.