Jūs esate čia: Pradžia » Architektams » Inžinerija

Unikali „Meccano“ sistema

Visos „Frisomat“ plieninės konstrukcijos statomos, naudojant vienodus sertifikuotus standartinius komponentus. Ši unikali koncepcija suteikia mums didesnes galimybes statyboje.

 

  • Visi komponentai – suderinti – Kiekvienas plieninis grebėstas, kolona ar skardos lakštas pagaminamas su reikiamais jungimo taškais būtent ten, kur jų reikia. Tai reiškia, kad jūsų pastatas iškils bematant.

 

  • Neribotas lankstumas – Standartiniai elementai leidžia modeliuoti ir kurti neribotą skaičių naujų derinių. „Frisomat“ sistemą geriausia palyginti su „Meccano“ ar didžiuliu „Lego“ konstruktoriumi. Mes labai džiaugiamės, galėdami pasistengti sukurti jums kūrybiškų ir inovatyvių idėjų, kurios išnaudotų mūsų plienines konstrukcijas ir komponentus.

 

  • Statė „Frisomat“ komanda – Du „Frisomat“ surinkėjai ir lengvasis sunkvežimyje montuojamas kranas. Dėl mūsų išmanios surinkimo sistemos tai yra viskas, ko mums reikia, surenkant net ir didžiausią plieninį pastatą. Mūsų surinkėjai yra sertifikuoti VCA** [Rangovo saugos kontrolinis sąrašas]: jūsų pastatas bus pastatytas pačiomis saugiausiomis sąlygomis.

 

  • Galutinis užbaigimas– Klientas, architektas ir „Frisomat“: štai ir visa komanda. Todėl jums, kaip architektui, statybos vietoje prireiks labai mažai ką kontroliuoti. Mūsų patyrę surinkėjai surenka pastatą ir perduoda jį visiškai užbaigtą ir paruoštą naudoti.