Jūs esate čia: Pradžia » Architektams » Inžinerija

Teisingi skaičiavimai

Mes diena iš dienos atliekame plieninių konstrukcijų skaičiavimus ir darome jų brėžinius. Dėl to esame tinkami partneriai architektams ir dizaino konsultantams nuo pradinių skaičiavimų iki paskutinių štrichų. Be to, jūs gausite glėbį būtinų priemonių:

 

  • Vadovai ir brėžiniai – Jums, architektui, mes pateiksime visų pastato konstrukcijų projektą iki smulkiausios detalės ir apdailos. Mes padedame su brėžiniais ir pateikiame pamatų planą, architektūrinius brėžinius bei plieno konstrukcijų brėžinius. Juos galite lengvai įsiterpti į kitus projektus.

 

  • Plieninių konstrukcijų skaičiavimai– Mes iki mažiausių smulkmenų apskaičiuojame plieninių konstrukcijų keliamąją galią pagal EN1993-1-3 ir EN1993-1-5 Eurokodus. Šie sudėtingi skaičiavimai – tai pagrindinė mūsų veikla ir specializacija: santvarų, nuo vėjo apkrovos saugančių santvarų, kraigo kraštų, grebėstų, sienų bėgelių apskaičiavimas.

 

  • Papildomi skaičiavimai – Reikalingi dar kitokie projektiniai skaičiavimai? Jokių problemų. Mūsų inžinieriai mielai jums pateiks plieninių konstrukcijų projektinius skaičiavimus, patikrintus jungiamųjų dalių skaičiavimus, pamatų reakcijos jėgas bei techninę dokumentaciją dėl inkaravimo su pamatais. Visa tai reiškia, kad mūsų plieninės konstrukcijos nieko nuo jūsų neslepia.

 

  • Natūralių sąlygų poveikis – Mūsų sukaupta turtinga tarptautinė patirtis suteikia mums reikiamų žinių, kaip apskaičiuoti natūralių sąlygų apkrovas (vėjo, sniego, seisminio aktyvumo, smėlio audrų, vandens kaupimosi ant stogo ir t. t.). Šiuo požiūriu mums ypač pravarti patirtis Afrikoje ir rytų Europoje.