Jūs esate čia: Pradžia » Architektams » Inžinerija

Kompanijos tyrimų centras

Mes be galo stengiamės, siekdami garantuoti jūsų plieninio pramoninio pastato kokybę. Šiuo tikslu svarbiausią vaidmenį atlieka mūsų pačių tyrimų centras:

 

  • Nuolatinė kokybės kontrolė– Visi mūsų produktai turi kokybės sertifikatus. Mes kas savaitę atliekame bandymus, kad nustatytume visų komponentų bei jungiamųjų dalių stiprumą. EPS izoliacijai, sukibimo su kompozitinėmis plokštėmis ir kt. patikrinimai atliekami kas savaitę (tempimo, gniuždymo ar lenkimo 4 taškuose bandymai).

 

  • Inovacijų centras– „Frisomat“ inovacijų centre (FIC) tikriname daugybę savo esamų ir naujų konstrukcijų faktorių (atsparumą lenkimo momentams, tempimo ir gniuždymo bandymus, izoliacijos stiprumą ir t. t.). Viską atliekame pagal mokslinių bandymų pavyzdžius, simuliuojant sudėtingiausias sąlygas.
    FIC centre mes reguliariai sukuriame naujų komponentų ir panaudojimo būdų, pavyzdžiui, mūsų patentuotas kūginis varžtas arba ypač platūs stumdomi vartai.

 

  • Europinė akreditacija– „Frisomat“ – viena iš pirmųjų plieno konstrukcijų kompanijų, gavusių europinę plieno konstrukcijų statybos rangovo akreditaciją. CE akreditavimas pagal EN 1090-1 standartą – tai garantija, kad mes pastatysime kokybišką pastatą.

 

  • Išorinis auditas– Nuolat bendradarbiaujame su išorine specialistų agentūra, atlikdami griežtus bandymus naujiems preliminariems projektams. Tai leidžia mums išlaikyti maksimalų užtikrintumą dėl kokybės.

 

  • Vidaus auditas– Visiems savo produktams, be išimčių, atliekame griežtus patikrinimus. Tai darome ne vien dėl kokybės užtikrinimo: per tyrimus, bandymus ir skaičiavimus gauname vis naujų atsakymų.