Jūs esate čia: Pradžia » Architektams » Inžinerija

Aukštos kokybės plienas

Mes neatsitiktinai užsiimame veikla su CFS ar šaltojo formavimo plienu. Šis statybų metodas pasižymi daugybe privalumų, ir bėgant metams, „Frisomat“ jį ištobulino. Tai mus daro išskirtiniais plieno rinkos dalyviais, nes mes vieninteliai, galintys pasiūlyti toliau nurodytą naudą:

 

  • Stipresnis ir lengvesnis– Mūsų S390 plienas pasižymi išskirtinai didele keliamąja galia, lyginant su jo svoriu. Jis net stipresnis, nei reikalaujama. Su savo plonais, bet itin kietais profiliais galime statyti plačiau ir aukščiau už bet ką kitą, tuo pačiu užtikrindami, kad pastatas išliks ypač tvirtas. Pagreitintas ir transportavimo bei surinkimo procesai.

 

  • Apsauga nuo korozijos – Kiekvienas skardos lakštas, grebėstas ar kolona yra padengti 275 gramų kvadratiniame metre cinko sluoksniu. Taip jūsų pramoniniam pastatui suteikiama patvari apsauga nuo korozijos, o ketaus konstrukcijų stiprumas lieka nepakitęs ištisus dešimtmečius.

 

  • Garantuota kokybė – Visos „Frisomat“ plieninės detalės yra vienodos kokybės. Kiekviena iš jų turi sertifikatus, suteikiančius mums galimybę tiksliai patikrinti kilmę ir kokybę.

 

  • Lankstumas ir pasirinkimo laisvė– Iš šaltojo valcavimo plieno mes galime greitai ir paprastai pagaminti visų rūšių profilius, pasižyminčius vis kitokiomis savybėmis (C, Z formos, „Sigma“profiliai ir t. t.). Taip mes nuolatos išradinėjame CFS srityje ir kuriame naujas galimybes savo produktams bei jų panaudojimui.

 

  • Greitis– Mūsų pastatai pagaminami ir pastatomi žaibišku greičiu. Greitam lengvų plieno konstrukcijų surinkimui tereikia dviejų darbuotojų ir lengvojo sunkvežimyje montuojamo krano.